To, co jako pierwsze zobaczysz na tym zdjęciu pokaże w jakiej kondycji psychicznej jesteś.


Internetowe testy osobowości cieszą się niemalejącą popularnością. Nie ukrywajmy – jest to całkiem przyjemna forma rozrywki.

Raczej nie powinno się ich traktować zbyt poważnie, ale czasem okazuje się, że po wykonaniu jakiegoś pozornie zabawnego testu wynik pasuje do nas idealnie. Sprawdź czy w tym przypadku będzie tak samo.

Popatrz na poniższy obrazek i powiedz, co zobaczyłeś jako pierwsze.

#1. Kobieta

Kobieta siedzi pochylona, obejmując rękami głowę schowaną między kolanami. Może to wskazywać na to, że przed czymś się broni albo chowa przed czyimś wzrokiem.

Jeśli ją zobaczyłeś jako pierwszą znaczy to, że jesteś psychicznie zmęczony lub czujesz wewnętrzny żal. Całkiem możliwe, że masz trudny okres w życiu lub boisz się wielkiej zmiany, która się zbliża. Zmiana ta może obrócić Twoje życie o 180 stopni.

Zobaczenie jako pierwszej kobiety może oznaczać również, że jesteś w toksycznym związku, w którym partner jest źródłem kłopotów i nieszczęść. Niszczy on Twoją energię życiową i zabiera przestrzeń osobistą.

Najwyższa pora, aby skupić się na własnym szczęściu. Nie bój się podążać za pasjami. Zacznij wprowadzać w swoim życiu zmiany i pogódź się z nimi.


#2. Czaszka

Jesteś w momencie, w którym życie stawia przed Tobą wyzwania. Poradzenie sobie z nimi sprawi, że staniesz się silniejszy. Pamiętaj tylko, aby przeciwności traktować, jak schody, po których możesz wejść na szczyt. Zobaczenie czaszki może także oznaczać, że pracujesz bardzo ciężko, a nikt nie docenia Twojego wysiłku i poświęcenia.

Na koniec mały dodatek, który sprawi, że Twój mózg zacznie się pocić 🙂

Czy kot idzie w górę czy w dół?

Jaka jest Twoja reakcja?
Smutny Smutny
78
Smutny
Uwielbiam Uwielbiam
30
Uwielbiam
Śmieszny Śmieszny
236
Śmieszny
Nie lubię Nie lubię
94
Nie lubię
Szok Szok
34
Szok
WOW WOW
206
WOW
Niezłe Niezłe
70
Niezłe
Co to jest? Co to jest?
75
Co to jest?

Comments 3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

log in

reset password

Back to
log in