To, jaką bieliznę nosisz mówi o Tobie więcej, niż Ci się wydaje.


Bielizna jest jedną z najbardziej osobistych rzeczy i zazwyczaj nie mówisz innym o tym, jaką nosisz.

Mimo iż majtki przez większość czasu pozostają ukryte, Twoje preferencje określają co lubisz i w czym czujesz się komfortowo. Jest to istotny element tożsamości. Oto 6 najpopularniejszych rodzajów bielizny. Sprawdź, co mówią o osobowości właścicielki.

#1. Bokserki

Jesteś dominująca i zawsze chcesz brać sprawy w swoje ręce. Przez to, że lubisz dominować, nie musisz kokietować mężczyzn, by podbić ich serca. Jesteś urocza, gdy tego chcesz, ale też pewna siebie i złośliwa, kiedy zostaniesz sprowokowana.

#2. Figi

Jesteś inteligentna, dowcipna i masz wielkie poczucie humoru. Cenisz sobie wygodę, więc najbardziej lubisz wygodną bieliznę. Ma to swoje zalety – w sklepie nie spędzasz wielu godzin, aby znaleźć idealne majtki, a jest to dla Ciebie ważne, bo nie za bardzo lubisz robić zakupy.


#3. Klasyczne pełne

Jesteś kobietą, która nie lubi zmian i raczej niechętnie podejmuje ryzyko, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Jesteś wierna ideałom i ich nie zdradzasz. Do obranego przez siebie celu dążysz konsekwentnie, ale nie po trupach. Jesteś świadoma tego, że na wszystko w życiu przychodzi odpowiednia pora.

#4. Koronkowa

Lubisz kusić i być w centrum uwagi. Raczej nie przejmujesz się tym, co myślą o Tobie inni. Jedyną osobą, z której zdaniem się liczysz jesteś Ty sama. Twierdzisz, że kobieta przede wszystkim powinna wyglądać dobrze i być pewna siebie, bo w ten sposób może wzbudzić zazdrość otoczenia oraz podziw u mężczyzn.

#5. Stringi

Czujesz się swobodnie w swojej skórze i nie masz problemu z podkreślaniem kobiecości, ale nie za wszelką cenę. Tak samo jest z Twoją osobowością. Zdajesz sobie sprawę z tego, że masz wiedzę na jakiś temat, ale nie widzisz potrzeby, aby na każdym kroku się z tym obnosić.

#6. Z wysokim stanem

Wygoda jest dla Ciebie najważniejsza. Jeśli wiesz, że masz ważne spotkanie i będziesz musiała wyglądać idealnie, starasz się dbać o każdy szczegół. Wolisz poświęcać swój czas na uśmiechy, żarty i przyjemności, niż na zbyt poważne traktowanie życia.

Jaka jest Twoja reakcja?
Smutny Smutny
17
Smutny
Uwielbiam Uwielbiam
7
Uwielbiam
Śmieszny Śmieszny
86
Śmieszny
Nie lubię Nie lubię
28
Nie lubię
Szok Szok
8
Szok
WOW WOW
55
WOW
Niezłe Niezłe
26
Niezłe
Co to jest? Co to jest?
25
Co to jest?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

log in

reset password

Back to
log in