26-latka wybiera trumnę dla swojego nienarodzonego dziecka. Gdy podeszła do jego ciała zaraz po porodzie, usłyszała coś, czego nigdy nie zapomni.


Tammy Smith przeżyła jedno z najgorszych doświadczeń jakie może spotkać rodzica. Kiedy była jeszcze w ciąży lekarze poinformowali ją, że jej dziecko urodzi się martwe.

Dla Tammy i jej męża było to tym bardziej ciężkie przeżycie, bo już wcześniej stracili dziecko.

Ich córeczka marzyła o tym, aby mieć rodzeństwo, ale lekarze byli pewni, że chłopiec nie przeżyje. Tammy odeszły wody już w 20 tygodniu ciąży. Dziecko miało zaledwie 1% szans na przeżycie.

Adam, mąż Tammy codziennie przychodził na grób ich pierwszego dziecka i prosił o cud. W międzyczasie lekarze zasugerowali kobiecie wybranie trumny dla jej jeszcze nienarodzonego dziecka. Tammy i Adam zamiast szykować pokój dla nowego członka rodziny, zajęli się organizowaniem pogrzebu. Kobiecie udało się opóźnić poród o 10 tygodni. W końcu jednak nadszedł dzień, którego para obawiała się.

Tak, jak przypuszczali lekarze, chłopiec urodził się nie dając żadnych oznak życia. Mimo wszystko dostał tlen i wtedy zdarzył się prawdziwy cud.


Jessie zaczął oddychać! Lekarze nie wierzyli. Maluch urodził się w połowie ósmego miesiąca i możliwe, że to przez to udało mu się przeżyć.

Tammy powiedziała:

– „To cud, jestem tego pewna. Świadomość, że urodzę martwe dziecko, była straszna, ale w głębi duszy miałam nadzieję, że tak nie będzie, że mój synek przeżyje. Chciałabym, żeby inne matki wierzyły w to, że zawsze jest nadzieja. Jesse jest tego najlepszym dowodem.”

Mały Jessie bardzo dobrze się rozwija i wszyscy liczmy, że tak pozostanie.

Źródło: nolocreo.com

Jaka jest Twoja reakcja?
Smutny Smutny
98
Smutny
Uwielbiam Uwielbiam
87
Uwielbiam
Śmieszny Śmieszny
215
Śmieszny
Nie lubię Nie lubię
77
Nie lubię
Szok Szok
60
Szok
WOW WOW
293
WOW
Niezłe Niezłe
53
Niezłe
Co to jest? Co to jest?
54
Co to jest?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

log in

reset password

Back to
log in