Pies złapał tę dziewczynkę za pieluchę i rzucił przez całe podwórko. Gdy dowiesz się dlaczego, będziesz w szoku.


Adoptując psa można wprowadzić w swoje życie naprawdę wspaniałe momenty. Takie zwierzęta zwykle mają za sobą straszną historię, a Ty dajesz im miejsce pełne ciepła i miłości.

Pewna rodzina z Australii zdecydowała przyjąć pod swój dach psa imieniem Khan. Ten doberman miał ciężkie życie, stąd też pani Catherine obiecała zrobić wszystko, co tylko może, aby Khan czuł się, jak członek rodziny.

Jednak w czwartym dniu pobytu w nowym miejscu doberman zaczął dziwnie zachowywać się wobec 17-miesięcznej córki Charlotte. Popychał ją w ogrodzie, a gdy Catherine próbowała jakoś reagować, nagle jej córeczka znalazła się wysoko w powietrzu i przeleciała dosłownie przez całe podwórko.

Na początku matka była przerażona tym zajściem. Zrobiło się jednak jeszcze dziwniej, gdy usłyszała głośny skowyt psa. Brzmiało to tak, jakby poważnie się zranił. To, co zobaczyła później jest przerażające.

Dobermany nie mają zbyt dobrej reputacji. Postrzega się je jako psy agresywne.

Wiele osób sądzi, że wyglądają groźnie i przypominają drapieżne zwierzęta. Może dlatego często pomijane są w schroniskach. Zaznaczyć jednak trzeba, że nie ma złych psów, a tylko źli właściciele.


Catherine przyjęła pod dach Khana, bo uważa, że wszystkie zwierzaki zasługują na dom pełen miłości i szczęścia.

Doberman czuł się świetnie przez cztery dni w nowym domu i zdawało się, że wszystko jest w porządku.

Jednak, gdy Charlotte bawiła się na podwórku z psem, jej mama zauważyła coś dziwnego w zachowaniu zwierzaka. Wydawał się być agresywny. Kobieta wiedziała, że poprzedni właściciel źle go traktował i pies pewnie nadal odczuwa strach. Khan popychał dziewczynkę, warczał i zgrzytał zębami. Nim mama zdążyła zareagować złapał dziecko za pieluchę i wyrzucił ją w powietrze. Potem słyszeć się dało jego głośny skowyt.

Khan został ugryziony w łapę przez jadowitego węża. Jego jad może nawet zabić, szczególnie małe dziecko, jak Charlotte.

Pies starał się obronić dziewczynkę przed niebezpiecznym gadem. Szczekał na węża ze złością i mimo jadu w krwiobiegu, ledwo stojąc na nogach, odstraszył węża, a następnie padł na ziemię.


Catherine natychmiast zabrała go do kliniki, gdzie dostał antidotum. Na szczęście ten bohaterski psiak przeżył.

Po zaledwie czterech dniach potrafił zaryzykować życie dla swojej nowej rodziny.

Więc dla każdego, kto jest zdania, że Dobermany są „agresywne”, może i ma rację. Są agresywne ale wobec wszystkiego, co może zagrażać ich rodzinie! Te psy są bardzo lojalne, a jeśli podaruje się im trochę miłości, można mieć pewność, że będzie się miało wiernego przyjaciela na całe życie!

Ta niezwykła historia o miłości i odwadze rozeszła się po sieci lotem błyskawicy. Warto podzielić się nią również ze swoimi znajomymi.

Źródło: littlethings.com

Jaka jest Twoja reakcja?
Smutny Smutny
20
Smutny
Uwielbiam Uwielbiam
79
Uwielbiam
Śmieszny Śmieszny
52
Śmieszny
Nie lubię Nie lubię
22
Nie lubię
Szok Szok
25
Szok
WOW WOW
112
WOW
Niezłe Niezłe
16
Niezłe
Co to jest? Co to jest?
21
Co to jest?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

log in

reset password

Back to
log in