Zabił prawie 100 kobiet, a później zgwałcił. Mimo to znalazła się chętna, która zdecydowała się go poślubić.


Jeden z najgorszych seryjnych morderców na świecie spłodził dziecko ze swoją 40 lat młodszą partnerką. 65-letni były policjant, Siergiej Tkacz, mógł zamordować nawet ponad 100 kobiet.

W trakcie 25 lat swojej morderczej kariery, psychopata gwałcił kobiety, które wcześniej zabijał, a swoje doświadczenie policyjne wykorzystywał, aby ukryć zwłoki.

Elena jest młodsza od swojego męża o 40 lat. Była nastolatką, gdy zobaczyła Siergieja w telewizji. Wtedy też zakochała się w nim.

Wysłała mu wtedy perfumowany list, który musiał rozpalić mężczyznę na tyle, że postanowił oświadczyć się młodej kobiecie. Do ślubu doszło w 2015 roku. Doszło też do konsumpcji związku, a owocem jest córeczka Elizaveta.

Elena i Siergiej regularnie widują się w więzieniu. Elena nie boi się o swoje bezpieczeństwo, mimo iż Tkacz ma dostęp do kuchennych noży w mieszkaniu, z którego korzystają w czasie zbliżeń. Jest obojętna wobec ofiar swojego męża. W wywiadzie stwierdziła:

– „Nie czuję się winna, bo nie popełniłam zbrodni. Oczywiście nie życzyłbym tego nikomu, a jeśli to się stało mojej rodzinie, chciałaby kary dla takiego kogoś, ale ja nic nie nie zrobiłam. Kiedy zobaczyłem z nim wywiad, to było coś w rodzaju magnetyzmu. Chciałam porozmawiać, poznać go. Chciałam, żeby był taki jak ja.”

Z początku para rozmawiała tylko przez telefon. Dzieliła ich szklana ściana, ale po czasie pozwolono im na zbliżenia. Kiedy to się stało, 25-latka wyznała:

– „Poczułam szczęście, gdy zdałam sobie sprawę, że jestem w ciąży. Chciałam tego dziecka i on chciał tego dziecka, ale nasza córka urodziła się w Rosji, a nie na Ukrainie, gdzie mieszka mój mąż. Moi rodzice nie pozwolą mi na to, abym przewiozła dziecko. Oni są przerażeni i założyli sprawę, błagając sąd, aby pozbawił mnie praw rodzicielskich.”

Tkacz rozwodził się trzykrotnie. W 1979 roku został zwolniony z policji za fałszowanie dowodów. Wtedy zaczął zabijać i gwałcić kobiety w całej Ukrainie i na Krymie. Przez 25 lat unikał złapania. Ostatecznie udało się go ująć w 2005 roku, po tym, jak pojawił się na pogrzebie jednej ze swoich ofiar.


3 lata później skazano go za 37 morderstw, chociaż podobno chwalił się, że zabił więcej dzieci i nastolatków. Kiedy został skazany pierwszy raz, podobno błagał o karę śmierci. Teraz mówi, że chce żyć z miłości do córki i żony.

Przestępcy tacy, jak Tkacz zwykle przetrzymywanie są w klatkach, ale ukraińskie prawo mówi, iż wszyscy zamężni więźniowie mają prawo do trzydniowych małżeńskich odwiedzin, co dwa miesiące.

Pozornie wygląda na skromnego, starszego mężczyznę, ale jest to bezwzględny morderca, który zabił ponad 100 kobiet. Sam Tkacz w pewnym wywiadzie powiedział:

– „Kobiety są winne wszystkiemu. Jeśli zabiłem je, to niech tak będzie. Nie cofnę się i nie zmienię biegu wydarzeń.”

Jaka jest Twoja reakcja?
Smutny Smutny
32
Smutny
Uwielbiam Uwielbiam
15
Uwielbiam
Śmieszny Śmieszny
88
Śmieszny
Nie lubię Nie lubię
42
Nie lubię
Szok Szok
55
Szok
WOW WOW
63
WOW
Niezłe Niezłe
19
Niezłe
Co to jest? Co to jest?
33
Co to jest?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

log in

reset password

Back to
log in