Wierny pies został porzucony, bo jego rodzina spodziewała się dziecka.


Żaden pies nie chce skończyć w schronisku. Samotny, porzucony…

Pewnego dnia Rocco został zabrany do Dallas Animal Services w Teksasie. Nie rozumiał dlaczego tam się znalazł. Nie wiedział też, jak długo tam będzie i co się z nim stanie. Został porzucony, bo jego rodzina chciała mieć dziecko.

Rocco był przerażony.

Pewna kobieta, która odwiedzała wtedy schronisko, zauważyła, że pies się boi i postanowiła nagrać oraz opublikować film z nim, w nadziei, że pomoże mu to odnaleźć kochającą rodzinę.

Na szczęście na film natknęła się Preethi Pillaipakkam i postanowiła pomóc.


Kobieta nie mogła zrozumieć, jak ktokolwiek mógł porzucić psa, bo oczekiwał nowego członka rodziny. Gdy poznała Rocco, zrozumiała, że musi wziąć sprawy w swoje ręce.

Niestety byli właściciele nie traktowali psa dobrze.

Gdy Preethi odebrała Rocco, aby zapewnić mu kochający dom, wiedziała, że czeka ją sporo pracy, jeśli chce, aby psiak jej zaufał.

Z początku Rocco był bardzo nieśmiały. Mało jadł i starał się, jak najlepiej poznać nowe otoczenie. Nie rozumiał jednak gdzie jest i dlaczego znowu go przeniesiono.

Preethi nie potrzebowała jednak dużo czasu, aby wytworzyła się między nimi więź. Ta sprawiła, że Rocco otworzył się i pokazał swoją prawdziwą twarz.

Poniżej możesz obejrzeć, jak w końcu Rocco może żyć pełnią życia tak, jak powinien każdy pies. Jest ciekawski, podekscytowany i przede wszystkim szczęśliwy. Przed nim jeszcze długa droga, ale widać, że jest na dobrym torze.

Jaka jest Twoja reakcja?
Smutny Smutny
1
Smutny
Uwielbiam Uwielbiam
3
Uwielbiam
Śmieszny Śmieszny
6
Śmieszny
Nie lubię Nie lubię
4
Nie lubię
Szok Szok
0
Szok
WOW WOW
4
WOW
Niezłe Niezłe
1
Niezłe
Co to jest? Co to jest?
0
Co to jest?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

log in

reset password

Back to
log in