Skórka z cytryny pomoże Ci pozbyć się bólu stawów. Te kojące okłady przyniosą długo wyczekiwaną ulgę.


Jednym z najczęściej występujących obecnie bóli jest ból stawów. Niezależnie od tego czy spowodowany przez chorobę, przeciążenie, czy brak odpowiednich substancji potrafi zatruć każdy dzień.

Cytryny

Cytryny pełne są minerałów i witamin takich, jak A, B6, C, B1 oraz fosforu, wapnia, potasu, pektyn i magnezu. Większość z nas wykorzystuje miąższ z cytryny, ale okazuje się, że to w skórce kryją się cudowne właściwości.

Skórka

W skórce cytryny znajdziemy silne substancje o działaniu antyseptycznym i przeciwzapalnym. Dlatego też skórka świetnie sprawdza się w kojeniu nerwobóli i poprawianiu stanu żył. Największą skuteczność wykazuje jednak przy bólu stawów, w przypadku którego przynosi długotrwałą ulgę.


Sposób #1

Umyj cytrynę i zetrzyj skórkę. Ważne, aby pozyskać jedynie żółtą część. Przygotuj czysty bandaż (najlepiej elastyczny) i nałóż startą skórkę na bolące miejsce tak, aby całkowicie je zakryła. Owiń bandażem i pozostaw na co najmniej 2 godziny. Efekty będą zaskakujące.

Sposób #2

Przygotuj 2 cytryny, oliwę extra virgin oraz liście eukaliptusa. Obierz cytryny ze skórki, przełóż je do słoika i zalej oliwą tak, aby były całkowicie przykryte. Na koniec włóż do środka kilka liści eukaliptusa. Zamknij słoik i odstaw w zacienione miejsce na 2 tygodnie. Po tym czasie mieszanka będzie gotowa. Zamocz w niej dużą gazę i połóż na bolące miejsce, a następnie owiń bandażem. Najlepszy efekt osiągniesz, stosując taki opatrunek w ciągu nocy.

Warto wypróbować tę naturalną metodę. My byliśmy pod wrażeniem możliwości cytrynowej skórki.

Jaka jest Twoja reakcja?
Smutny Smutny
2
Smutny
Uwielbiam Uwielbiam
1
Uwielbiam
Śmieszny Śmieszny
4
Śmieszny
Nie lubię Nie lubię
1
Nie lubię
Szok Szok
1
Szok
WOW WOW
5
WOW
Niezłe Niezłe
2
Niezłe
Co to jest? Co to jest?
1
Co to jest?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

log in

reset password

Back to
log in